O nas

Nasz przepis na sukces…

Amazing Catering tworzą znawcy, specjaliści i entuzjaści w swoim fachu – osoby, które doświadczenie i umiejętności osiągnęły dzięki pracy w najlepszych restauracjach w kraju i za granicą. Ich talent był wielokrotnie doceniany przez ludzi z pierwszych stron gazet, ambasady, jak również twórców znanych i popularnych w kraju i na  świecie imprez kulturalno-rozrywkowych.

Kulinaria są najważniejsze…

To co szczególnie wyróżnia proponowane potrawy, to różnorodność. Nasza kuchnia jest kuchnią bez granic, serwujemy dania z różnych stron świata, chociaż zawsze znajdzie się w niej miejsce dla rodzimych potraw.

Ważna jest dla nas zarówno jakość proponowanych dań, jak i oryginalny, dostosowany do okazji wystrój. Amazing Catering to nie tylko znakomici kucharze ale również prawdziwi specjaliści od przygotowywania przyjęć, eventów czy eleganckich kolacji. Zawsze dbamy o to, aby serwowane dania miały odpowiednią oprawę.

Naszych Klientów traktujemy indywidualnie, dostosowując ofertę według ich życzenia. Dokładamy wszelkich starań, aby w każdej propozycji przedstawiać nowe, wyjątkowe i zaskakujące rozwiązania.

Wyzwania to nasza specjalność…

Podejmujemy się organizacji eventów niezależnie od ich wielkości. Czy to kameralne i eleganckie wnętrza, wspaniałe sale pałacowe, przestrzenie muzealne i historyczne, czy też biura lub imprezy plenerowe. Nasi Klienci mogą być pewni - proponowany catering oraz aranżację, dopasujemy z należytym smakiem.