Referencje

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami od naszych Klientów.


"Organizując Międzynarodową Konferencję Sinologiczną na 100 lecie Rewolucji Chińskiej, zdecydowaliśmy się na Amazing Catering. Wybór okazał się całkowicie trafny, a efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Nie tylko smak serwowanych potraw był wyśmienity, lecz także sposób podania sprawił, że uczestnicy konferencji mogli poczuć  się wyjątkowo. Następnym razem, myśląc o cateringu, na pewno skusimy się na tą samą sprawdzoną firmę."

                                                 Wiceprezes Sinologicznego Koła Naukowego Uniwersytetu Warszawskiego      

Weronika Byrdy                       

                                                  

"Dziękuję za obsługę cateringową imprez, które organizowaliśmy w związku z Pierwszymi Urodzinami Centrum Nauki Kopernik. Doceniam terminowość, zaangażowanie i elastyczność obsługi. Szczególnie dziękuję za zrozumienie naszych, czasami nietypowych, potrzeb."

Zastępca Kierownika Dział Informacji i PR

Centrum Nauki Kopernik              

                                                                                               Katarzyna Modrak      

 

 

GALA WRĘCZENIA NAGRÓD AKADEMII FONOGRAFICZNEJ

FRYDERYK 2012

 

              Dziękujemy firmie Amazing Catering za organizację cateringu na najbardziej prestiżowym wydarzeniu branży muzycznej w Polsce - Gali wręczenia Nagród Akademii Fonograficznej "Fryderyk" 2012, która odbyła się 26.04.2012 roku w Teatrze Dramatycznymw Warszawie. 

          Pomimo działania pod dużą presją czasu zarówno organizacja, obsługa jak i serwowane jedzenie zostały zrealizowane zgodnie  zobietnicą, czyli na najwyższym poziomie zachywcając licznych gości Gali.

              Z przyjemnością podejmiemy rozmowy o ewentualnej współpracy przy następnych wydarzeniach organizowanych przez STX JAMBOREE.

Prezes Zarządu

STX Records Sp. z o.o.

            Stanisław Trzciński

 

 

            Niniejszym pragnę zarekomendować usługi firmy Amazing Catering, która to organizowała w czerwcu 2012 roku catering dla  120 uczestników Seminarium Ekspreckiego firmy Emerson Network Power W Warszawie. Obsługa i jakość potraw były na wysokim poziomie.

Justyna Radzka

Office Manager

Emerson Network Powers Sp. z o.o.