Twoje pomysły na imprezę

W swojej działalności nie ograniczamy się tylko do standardowych działań z zakresu cateringu. Podejmując nowe wyzwania, kompleksowo realizujemy imprezy według zleconych koncepcji.

Umiejętnie łączymy potrawy z różnych stron świata z oryginalną i niebanalną aranżacją na miarę życzenia naszego Klienta. Jesteśmy otwarci na różne, niestandardowe propozycje. W naszych działaniach dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej spełnić pokładane w nas oczekiwania.

W ofercie wraz z cateringiem mogą Państwo odnaleźć zarówno pokazy o charakterze naukowo – rozrywkowym, jak również barmańskie i kulinarne – w tym kuchni molekularnej, oraz koncerty, teatr dla dzieci i wszystko czego państwo zapragną. Całości dopełniają oryginalne aranżacje wnętrz oraz miejsca dobrane zgodnie z charakterem imprezy. Amazing Catering realizuje ofertę niezależnie od granic państwowych i wielkości zamówienia. Taki sposób działania jest możliwy dzięki naszemu zaangażowaniu, kreatywności, posiadanemu doświadczeniu oraz niezawodnej obsłudze i gotowości do zmierzenia się z najbardziej oryginalnymi zamówieniami.

 

Poniżej prezentujemy wybrane propozycje pokazów, które możemy dla Państwa zorganizować wraz z cateringiem:

 

Lp.

 

 

Pokaz

 

 

Grupa wiekowa

 

 

Opis pokazu

 

 

1.

 

Kuchnia XXI wieku (kuchnia molekularna)

 

 

od 12 roku życia

 

 Przygotowywanie potraw z wykorzystaniem technik kuchni molekularnej: sferyfikacja , emulsyfikacja, żelifikacja, mrożenie ciekłym azotem, smażenie w wodzie.

 

 

2.

Kuchnia - miejsce nauki poprzez zabawę

 

bez ograniczeń

 

Przedstawianie doświadczeń fizycznych z wykorzystaniem żywności.  Po zakończeniu doświadczeń animatorzy zaczynają zabawę z dziećmi w wykonywanie biżuterii z makaronu, zgadywanie produktów za pomocą różnych zmysłów(smaku, zapachu).

 

 

3.

 

Zdrowy Fast Food

 

 

od 10 roku życia

 

Pokaz ma na celu zaprezentować metody zdrowego przyrządzania dań, które w społecznej świadomości są traktowane jako żywność niezdrowa, np.: dietetyczne hamburgery.

 

 

4.

"Ze zwojów szkoły kenjutsu"

 

od 10 roku życia

 

Pokaz będzie przedstawiał historię wzięta z życia szkoły japońskiej szermierki. Przedstawione bedą techniki posługiwania sie historyczną bronią japońską.

 

 

5.

 

Oczyszczanie gazów za pomocą cyklonu 

 

 

od 7 roku życia

Przedstawimy budowę i zasadę działania cyklonu, a także jego zastosowanie przemysłowe. Uczestnicy pokazu zobaczą na własne oczy działający model aparatu. 

 

6.

Elektrolityczne pisanie  

 

od 7 roku życia

 

Zaprezentowany zostanie proces elektrolizy i możliwość stworzenia barwnych związków, które mogą zostać użyte jako atrament. 

 

 

7.

 

Niezwykłe właściwości materii

 

 

od 7 roku życia

Pokazy opierają się na prezentacji zjawisk związanych z różnymi stanami skupienia substancji i ich właściwościami fizyko-chemicznymi

 

8.

 

Absorpcja dwutlenku węgla w roztworze KOH 

 

 

od 7 roku życia

 Uczestnicy pokazu dowiedzą się jak przebiega proces absorpcji, od czego zależy jego wydajność i jak może zostać wykorzystany w praktyce do obniżenia emisji jednego z najpopularniejszych gazów cieplarnianych, a także do czego stosowany jest w przemyśle.